نقش فیلتر هوا در سوخت

فیلتر هوا در اتومبیلها دارای عملکردی مشابه ریه در بدن انسان است. از این رو آلودگی فیلتر هوا و مسدود شدن آن می تواند به اصطلاح تنفس خودرو را با مشکل مواجه کند.فیلتر هوا تاثیر به سزایی در سوخت صحیح بنزین در اتومبیل دارد به گونه ای که در صورت مسدود بودن آن، هوا به دستی به سوخت نمی رسد از این رو سوخت بنزین کامل نخواهد بود این امر موجب می شود تا مصرف بنزین در اتومبیل افزایش پیدا کند.

فیلتر هوای مورد استفاده در اتومبیل ها معمولا از نوع فیلتر هوا کاغذی است که دارای قیمت پایینی است و تعویض آن نیز کار نسبتا ساده ای است و شما می توانید بدون نیاز به کمک گرفتن از مکانیک، خودتان این کار را انجام دهید.  عدم تعویض به موقع فیلتر هوا از نظر اقتصادی نیز مقرون به صرفه نیست و کثیف شدن فیلتر هوا و عدم تعویض به موقع آن باعث افزایش مصرف سوخت بنزین می شود .

مطلب کامل در این لینک

 https://filtersazanesabz.com


enavakoffice فیلتر ,سوخت ,بنزین ,تعویض ,اتومبیل ,سوخت بنزین منبع

مشخصات

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اخبار سایت بلگ بیست فروشگاه اینترنتی ال سی کالا - عطر و ادکلن اورجینال عسل فان شهر کتاب | مرجع دانلود انواع کتاب و رمان های خارجی و ایرانی پخش زنده و انلاین بازی گمرک چت بسیج دانش آموزی شهید بهنام محمدی NAIBSAZEH قارچ کفیر ای خر نهفهم بفهم پاسخ نامه کلیدی 22 دی 1396چهارم تجربی صفحه 55 نگارش هفتم درس 4 آهنگ وفادار مرتضی جعفرزاده رمان بوی گس دانلود عشقم تنهاییامو نوشتم امشب بارونه داغونه حسم گامبگامکتابکارکارافرینیازدهمکامپیوتر كيفية تخلي الدراما دوبله زیرنویس قسمت7فصل5 سوالات جواب درس فارسی هفتم خواندن رمان پرتگاه از زينب طوماري